Eskizų kūrimas ir etalono gamyba

Visų pirma mes susipažįstame su kliento pageidavimais bei  kompanijos prekės ženklo reikalavimais, gilinamės į konkretaus verslo specifiką, kuri gali turėti įtakos drabužių dėvėjimo ypatumams. Visa tai įvertinę, pateikiame rūbų dizainerio eskizus, ne mažiau 3-jų skirtingų variantų, kad Jūs turėtumėte realią galimybę rinktis.

Kartu su drabužių eskizais siūlome ir kelis variantus audinių. Kad būtų lengviau prižiūrėti, įprastai verslo rūbai yra siuvami iš moderniausiomis technologijomis apdorotų audinių: Nano technologija, kad nesipurvintų, Travel Suit – kad nesiglamžytų ir kt. Esant poreikiui, pvz., kad audinio spalva idealiai atitiktų prekės ženklo spalvą, galime audinį specialiai nudažyti. Mes bendradarbiaujame su audinių gamintojais iš Italijos, Portugalijos, Prancūzijos, Olandijos.

Užsakovui pasirinkus  modelį ir audinį, siuvame vadinamąjį pavyzdinį rūbų komplektą. Jis atiduodamas išbandyti – vienas iš darbuotojų kurį laiką jį dėvi tam, kad, pastebėjus trūkumus, galėtume drabužį dar pataisyti. Atlikus paskutinius patobulinimus, siuvami etalonai kiekvienai komplekto daliai. 

 

Sumodeliuokite ir užsakykite

Sumodeliuoti Jums tinkančią uniformą - pasirinkti spalvas, medžiagą ir dizainą galite čia: youniformer.com

Jeigu turite klausimų, galite susisiekti su mumis per kontaktų formą youniformer.com tinklapyje, arba parašykite: info@youniformer.com

Kontaktinis telefono nr.: +370 687 19332