Apie mus

Veikla

Mes esame įmonė, valdanti pramoninio dizaino projektus. Konkrečiai, mūsų sritys yra verslo dovanos ir verslo rūbai. Dar viena, nauja mūsų veiklos forma – promo komandos.

Veiklos pasirinkimą lėmė visų pirma darbuotojų asmeniniai gebėjimai ir savybės bei ankstesnė profesinė patirtis, leidusi gerai pažinti verslo įmonę, jos tikruosius poreikius tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Žmonės

Mes vertiname žmonių ryšius, tikrus, esmingus susitikimus. Todėl, sykį susitikę, paprastai ilgai dirbame kartu. Mes branginame bendrą patirtį ir norime tai, ką kartu užgyvenome, išlaikyti, stiprinti, gilinti. Nes tai augina pasitikėjimą, saugumą, garantuoja sąžiningumą ir motyvaciją.

Kai kalbame apie „savo žmones“, matome ne tik biure sėdinčius darbuotojus, bet ir daugybę įvairių sričių profesionalų, kurie prisijungia su savo kompetencijomis pagal konkretų poreikį, situaciją.

Mūsų partneriai menininkai ir rūbų dizaineriai dažniausiai yra žinomi ir pripažinti Lietuvoje. Tiekėjai ir gamintojai – patikrinti profesionalai.

Klientai

Mes esame įdomūs įmonėms, kurioms reikia kompleksinių paslaugų, ne tik vienkartinės dovanos ar rūbo, „tušinuko“ ar „sijono“. Jeigu tai dovana – nuo idėjos, pavyzdžio gamybos iki teksto, įpakavimo, pristatymo; jeigu rūbai – nuo eskizo, etalono, žmonių išmatavimo iki masinės gamybos, dizainerio konsultacijų, dėvėjimo taisyklių ir t.t.

Džiaugiamės, kad mus suranda klientai, kuriems mūsų iš tiesų reikia. Lietuvoje dažniausiai tai įmonės, kurios ieško aukštos pasiūlymų ir gaminių kokybės bei aptarnavimo kultūros.

Vertybės

Mes tikime, kad pasaulis po truputį bunda, apsivalo, stengiasi gaminti tikslingiau, eikvoti taupiau. Todėl investuoti į tai, kas bus nukišta į stalčius, o po metų išmesta – mažų mažiausiai senamadiška. Dovana ar rūbas turi spinduliuoti, stebinti, įkvėpti ir – nugyventi visą savo ilgą gyvenimą.

Upė puikuolė

Ir pagaliau, kodėl Rio lindo?

Nes ji teka, čiurlena, vingiuoja, platėja ir siaurėja, nes ji yra skaidri, bet gili, nes ji spindi saulėje, nes joje galima nusiplauti rankas.

Nes dalykai, kurie mus džiugina ir įkvepia, nebūtinai yra logiškai paaiškinami. Bet būtinai – tikri.